Ada Walentek, Marta Wybrańska, Wojciech Leszczyński, Neinver
Ada Walentek, Marta Wybrańska, Wojciech Leszczyński, Neinver

Uczestnicy Shopping Center Forum mogli poznać nowych członków działu najmu firmy Neinver. Nowi pracownicy spółki to doświadczeni specjaliści – Ada Walentek i Wojciech Leszczyński dołączyli jako Senior Leasing Managerowie i będą odpowiadać za współpracę z najemcami we wszystkich projektach z portfolio firmy w Polsce.

Do zadań Ady Walentek i Wojciecha Leszczyńskiego należeć będzie  wynajem powierzchni handlowych w obiektach zarządzanych przez Neinver Polska. Będą to centra outlet Factory, parki handlowe Futura,  jak i galerie handlowe:  Galeria Katowicka i Galeria Malta.

Ada Walentek rozpoczęła pracę w branży nieruchomości handlowych w 2006 roku w Klepierre Management, gdzie pełniła funkcje Leasing Managera i Leasing Directora. Wcześniej zarządzała działaniami z zakresu marketingu w dużych centrach handlowych.

Wojciech Leszczyński od 2009 roku pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju w Vistula Group. Wcześniej kierował obszarem nieruchomości i rozwoju w firmach Alma Market i  Lidl Polska. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

W Polsce Neinver jest obecny od 2000 roku. Firma wybudowała dotychczas ponad 250 tys. mkw.  powierzchni handlowej, biurowej i przestrzeni publicznej, m.in. Galerię Katowicką, Galerię Malta w Poznaniu, Futura Park Kraków i Wrocław oraz sieć centrów outlet Factory.

Factory to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce, odwiedzana co roku przez kilkanaście milionów klientów, w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków. Na 84,500 mkw. powierzchni, centra Factory gromadzą ponad 250 znanych marek polskich i światowych.