Retail Space Europe 2015
Retail Space Europe 2015

Międzynarodowa agencja medialna i marketingowa Europe Real Estate to źródło informacji o europejskim rynku nieruchomości komercyjnych skierowane do kluczowych przedstawicieli tej branży. Informacje dostarczane są za pośrednictwem codziennych newsów, raportów, a także trzech corocznych katalogów.

Firma Europe Real Estate działa od 1999 roku. Jest źródłem informacji o inwestycjach na rynku nieruchomości komercyjnych w ponad 30 europejskich krajach, włączając w to Rosję i Turcję, a także w krajach Bliskiego Wschodu. Firma jest wydawcą trzech corocznych katalogów, dostępnych zarówno w formie elektronicznej, jak i drukowanej: Europe Real Estate, Retail Space Europe, oraz Turkey Real Estate.

Katalog Retail Space Europe 2015 jest jedynym corocznym katalogiem o branży nieruchomości komercyjnych, który zawiera informacje o sytuacji ekonomicznej w opisywanych krajach, szczegółowe dane o projektach, firmach oraz ich kluczowych przedstawicielach (m.in. inwestorach, deweloperach, zarządcach), a także ich opinie o sytuacji i nowych trendach w branży nieruchomości komercyjnych. W publikacji, w ramach kilku oddzielnych rozdziałów, znajdują się ponadto m.in. analizy rynkowe, lista największych centrów handlowych i outletowych w Europie, czy zestawienie kursów i szkoleń branżowych.

Data publikacji katalogu to listopad 2014 roku. Ostatecznej rezerwacji miejsca w katalogu, w promocyjnej cenie (rabat 10 proc.), można dokonać nie później niż do 29 września.

Szczegółowych informacji na ten temat udziela Ilona Taillade, dyrektor marketingu Europe Real Estate: [email protected]

Więcej informacji na temat katalogu Retail Space Europe 2015 znajduje się TUTAJ

Europe Real Estate jest patronem medialnym Shopping Center Forum.