Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny
Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny

Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny realizowane przez Grupę Napollo, zaprezentowano na Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Podczas Forum Katarzyna Rzetecka, dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych w Grupie Napollo poinformowała, że obiekt po otwarciu zostanie powiększony jeszcze o około 800 mkw.

– Otwarcie parku handlowego w miejscowości Czerwionka-Leszczyny planujemy na grudzień 2014 roku. Następnie w pierwszym kwartale 2015 roku obiekt zostanie rozbudowany o około 800 mkw. – mówi Katarzyna Rzetecka.

Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny powstaje w południowo-zachodniej części województwa śląskiego, w Czerwionce-Leszczynach – mieście położonym ok. 40 km od Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie Rybnika. Lokalizacja obiektu to centrum miasta, ul. Furgoła, obok supermarketu Tesco. Centrum Zakupów Czerwionka Leszczyny będzie dysponować powierzchnią 1970 mkw., która zostanie powiększona w 2015 roku. W obiekcie znajdzie się m.in. sklep Pepco (325 mkw.), Apteka Duos (150 mkw.), drogeria Rossmann (330 mkw.), Media Expert (560 mkw.).

Inwestorem Centrum Zakupów jest Grupa Napollo. Grupa jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego Galeria Renova w Warszawie, w którym działają m.in. Cosmedica, Rossmann, Empik, C&A, CCC i RTV Euro AGD, Jatomi Pure Fitness, Egurrola Dance Studio. Firma realizuje w całym kraju format Centrum Zakupów. Są to obiekty handlowe typu convenience centre, których celem jest dostarczanie klientom usług i produktów codziennego użytku w blisko ich domu.