S'portofino w DH Renoma
S'portofino w DH Renoma

W Domu Handlowym Renoma we Wrocławiu odbyło się otwarcie kolejnego salonu z odzieżą sportową – S’portofino. Butik o powierzchni ponad 150 mkw. znajduje się na parterze galerii. Jest to pierwszy we Wrocławiu i czwarty sklep tej marki w Polsce.

Salon oferuje odzież sportową renomowanych marek, ale także buty, akcesoria i sprzęt. Różnorodna oferta marki kierowana jest do kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

– Salon S’portofino jest świetnym uzupełnieniem naszej oferty odzieży i akcesoriów sportowych. Za marką stoi wysoka jakość i uznanie klientów na całym świecie – mówi Barbara Wójcik, dyrektor DH Renoma.

Tylko we wrześniu otwarto w Renomie salony Rage Age by Czapul i WorldBox. Jeszcze w tym roku na otwarcie czekają salony marek odzieżowych – Marc Cain, Hexeline, By Motyl, Gavel oraz salon z wyposażeniem wnętrz Lofhome.

Griffin Real Estate został założony w 2006 roku jako platforma do zarządzania funduszami, inwestującymi w sektor nieruchomości. Od początku istnienia inwestuje w nie także swój własny kapitał. W marcu 2013 Griffin pozyskał inwestora strategicznego – Oaktree Capital Management, z którym współpracuje od 2010 roku. Oaktree jest hedgingowym funduszem wywodzącym się z USA. Posiada biura na całym świecie, zatrudnia ponad 650 osób oraz zarządza środkami w wysokości prawie 90 miliardów dolarów.

W portfolio grupy Griffin znajduje się obecnie m.in. Hala Koszyki w Warszawie, Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, Supersam w Katowicach oraz inne obiekty biurowe i handlowe, a także działki inwestycyjne.