DTZ

DTZ

DTZ poinformował o awansach w strukturach firmy w polskim oddziale. Monika Masalska otrzymała awans na stanowisko dyrektora Centrum Usług Wspólnych w ramach zespołu Zarządzania Nieruchomościami. Grzegorz Dyląg awansował na stanowisko zastępcy dyrektora w Zespole Zarządzania Nieruchomościami. Katarzyna Lipka uzyskała awans na stanowisko zastępca dyrektora (associate director) w zespole Doradztwa i Analiz Rynkowych.

Z kolei Marcin Miazek awansował na stanowisko zastępcy dyrektora (associate director) w zespole Zarządzania Portfelemi Nieruchomości Korporacyjnych. Dominik Dąbrowski otrzymał awans na zastępcę dyrektora w zespole Zarządzania Projektami i Doradztwa Inwestycyjno – Budowlanego. Katarzyna Frankiewicz uzyskała awans na stanowisko Senior Surveyor w zespole Zarządzania Portfelemi Nieruchomości Korporacyjnych.

Jak informuje firma najbardziej aktywny na rynku centrów handlowych w naszym kraju będzie Dominik Dąbrowski, który dołączył do DTZ w 2008 roku i od tego czasu pracował przy wielu projektach obejmujących obiekty handlowe, biurowe i magazynowe. Jest on licencjonowanym inżynierem z 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Przed dołączeniem do DTZ pełnił funkcję inżyniera budowy i kierownika robót na wielu budowach. Oprócz zarządzania projektami specjalizuje się także w technicznych due diligence oraz analizach technicznych. Od 2013 jest członkiem RICS.

Firma DTZ stanowi część UGL Services. Połączone DTZ i UGL Services to jeden z największych na świecie podmiotów świadczących usługi na rynku nieruchomości. Firma dostarcza klientom biznesowym, najemcom powierzchni komercyjnych oraz inwestorom kompleksowych usług, w skład których wchodzą: doradztwo inwestycyjne, pośrednictwo w wynajmie powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, property i facility management, doradztwo inwestycyjno-budowlane, wyceny, asset management, corporate real estate services, consulting i badania rynkowe. Firma zatrudnia 27 000 osób, które pracują w 208 oddziałach zlokalizowanych na terenie 52 krajów. W Polsce w DTZ pracuje ponad 280 osób.