Krzysztof Apostolidis, prezes Fabryki Biznesu, inwestora Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi
Krzysztof Apostolidis, prezes Fabryki Biznesu, inwestora Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi

– Targi SCF 2014 upłynęły nam bardzo intensywnie i owocnie. Pozytywnym dla nas elementem tegorocznej imprezy była obecność nowych najemców zainteresowanych ekspansją na łódzkim rynku i najmem powierzchni handlowych w Sukcesji – mówi portalowi Retailnet.pl Krzysztof Apostolidis, prezes zarządu firmy Fabryka Biznesu sp. z o.o. budującej CH-R Sukcesja.

– Wiele rozmów odbyliśmy także z naszymi klientami, którzy w centrum są już obecni oraz z firmami, które świadczą usługi dla centrów handlowych w zakresie od wykończenia wnętrz po branding czy usługi marketingowe – dodał Krzysztof Apostolidis.

Sukcesja to wielofunkcyjny kompleks, znajdujący się w pobliżu ścisłego centrum miasta. W obiekcie znajdzie się galeria handlowa ze strefą food court, strefa rozrywkowo-rekreacyjna z najnowocześniejszym w Polsce kinem sieci Helios oraz dwupoziomowy parking z innowacyjną, bezkolizyjną rampą wjazdową. Jak dotąd wynajęto około 60 proc. dostępnej powierzchni handlowej. Otwarcie Centrum planowane jest w 2015 roku.

Wśród głównych najemców CHR Sukcesja są: Sports Direct, H&M z dwupoziomowym sklepem, Deichmann, Helios, Pure Jatomi Fitness, Piotr i Paweł, Rossmann, iDream, Reserved oraz salony modowe Carry, Top Secret, Mohito, Cropp, House i Sinsay. W ofercie gastronomicznej znajdują się lokale nowe na łódzkim rynku oraz np. McDonald’s i Subway w strefie food court.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja będzie w pełni ekologicznym i energooszczędnym obiektem, pierwszym tego typu w regionie z międzynarodowym certyfikatem zrównoważonego rozwoju BREEAM. Obiekt będzie dysponował 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 46 tys. mkw. powierzchni najmu. Dla klientów będzie dostępny dwupoziomowy parking na ponad 1000 miejsc.

Za komercjalizację CH-R Sukcesja odpowiada zespół ds. komercjalizacji Sukcesji, złożony ze specjalistów inwestora oraz agencji CBRE i Colliers International.