Stoisko Rank Progress podczas SCF 2014
Stoisko Rank Progress podczas SCF 2014
Stoisko Rank Progress podczas SCF 2014
Stoisko Rank Progress podczas SCF 2014

Jesienna edycja Shopping Center Forum 2014 była okazją do zaprezentowania trzech nowych projektów Rank Progress, które będą realizowane w najbliższym czasie. Jan Mroczka, prezes spółki, wziął także udział w dyskusji poświęconej problemom deweloperów nieruchomości komercyjnych w Polsce.

– Projekty Rank Progress cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród najemców obecnych podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum. Nawiązaliśmy również nowe relacje biznesowe z sieciami, które chcielibyśmy wprowadzić do naszych centrów handlowych. Liczę, że już wkrótce będziemy mogli poinformować o nowych podpisanych umowach – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Piotr Kowalski, dyrektor ds. komercjalizacji Rank Progress SA

Spółka przedstawiła podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition swoje trzy nowe projekty, które będą zrealizowane w najbliższym czasie. Już na przełomie września i października tego roku spółka planuje rozpocząć budowę Galerii Aviator w Mielcu. Aktualnie Rank Progress jest w trakcie finalizowania umów z anchorami czyli operatorem spożywczym, marketem RTV AGD i sklepem typu DIY.

Kolejnym projektem, którego realizację zapowiedział podczas Shopping Center Forum Rank Progress będzie centrum handlowe w Wejherowie. Dwupoziomowe centrum będzie miało 29 tys. mkw. powierzchni GLA.

Trzecim projektem na liście inwestycji Rank Progress będzie galeria w Kołobrzegu, która na powierzchni 28 tys. mkw. GLA pomieści ok. 50 sklepów.