Stoisko Rank Progress podczas SCF 2014
Stoisko Rank Progress podczas SCF 2014

Jesienna edycja Shopping Center Forum 2014 była okazją do zaprezentowania trzech nowych projektów Rank Progress, które będą realizowane w najbliższym czasie. Jan Mroczka, prezes spółki, wziął także udział w dyskusji poświęconej problemom deweloperów nieruchomości komercyjnych w Polsce.

– Projekty Rank Progress cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród najemców obecnych podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum. Nawiązaliśmy również nowe relacje biznesowe z sieciami, które chcielibyśmy wprowadzić do naszych centrów handlowych. Liczę, że już wkrótce będziemy mogli poinformować o nowych podpisanych umowach – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Piotr Kowalski, dyrektor ds. komercjalizacji Rank Progress SA

Spółka przedstawiła podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition swoje trzy nowe projekty, które będą zrealizowane w najbliższym czasie. Już na przełomie września i października tego roku spółka planuje rozpocząć budowę Galerii Aviator w Mielcu. Aktualnie Rank Progress jest w trakcie finalizowania umów z anchorami czyli operatorem spożywczym, marketem RTV AGD i sklepem typu DIY.

Kolejnym projektem, którego realizację zapowiedział podczas Shopping Center Forum Rank Progress będzie centrum handlowe w Wejherowie. Dwupoziomowe centrum będzie miało 29 tys. mkw. powierzchni GLA.

Trzecim projektem na liście inwestycji Rank Progress będzie galeria w Kołobrzegu, która na powierzchni 28 tys. mkw. GLA pomieści ok. 50 sklepów.