Outlet Center Białystok
Outlet Center Białystok

4F, czołowa polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, nawiązała współpracę z Outlet Center w Białymstoku. Salon o powierzchni 160 mkw. pojawi się w centrum wraz z jego otwarciem, które nastąpi wiosną 2015 roku.

Sklep 4F rozszerzy ofertę centrum w zakresie odzieży i akcesoriów sportowych dla takich dyscyplin jak narciarstwo, snowboard, fitness, bieganie czy jazda na rowerze.

Outlet Center będzie największym obiektem kompleksu parku handlowego, a tym samym jedynym o charakterze outletowym spośród funkcjonujących czy planowanych na terenie tego parku budynków. Będzie to też jedyne w województwie podlaskim centrum o outletowym charakterze.

Otwarcie Outlet Center planowane jest na wiosnę 2015 roku. Komercjalizacja projektu szybko postępuje, zainteresowanie najmem jest bardzo duże, czego dowodem jest to, iż jeszcze przed rozpoczęciem budowy inwestor wynajął blisko 70 proc. powierzchni, co jak na obecne warunki prowadzenia inwestycji jest dużym sukcesem. Inwestycja docelowo pomieści blisko 100 sklepów na powierzchni najmu przekraczającej 13 000 mkw. Cały kompleks dla komfortu swoich klientów posiada około 1500 miejsc parkingowych oraz obsługiwany jest przez komunikację miejską.

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management SA, sp.k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment SA, będąc jednocześnie podmiotem zależnym od Forum XXVIII FIZ. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE jest we współpracy z inwestorem wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.