Ewa Karska
Ewa Karska

Carrefour Polska już po raz kolejny był wystawcą w trakcie jesiennej edycji Shopping Center Forum. Projekty spółki cieszyły się sporym zainteresowaniem odwiedzających.

– W tym roku podczas „project flash” zaprezentowaliśmy koncepcję modernizacji CH Morena, jednego z pierwszych centrów handlowych w Gdańsku. Projekt ten jest wiodącą inwestycją realizowaną obecnie przez firmę Carrefour. Naszym celem jest repozycjonowanie obiektu, jego rozbudowa oraz wzmocnienie oferty handlowo – rozrywkowej. Do tej pory sfinalizowaliśmy kilka nowych umów najmu w tym między innymi z siecią kin Cinema 3D, Kinderplanetą, restauracjami oraz z wiodącą siecią odzieżową. Kolejne umowy są w fazie finalnej – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Ewa Karska, dyrektor galerii handlowych Carrefour Polska.

Jak mówi Ewa Karska, dużym zainteresowaniem ze strony obecnych na targach najemców cieszyły się również mniejsze projekty realizowane w koncepcji parków handlowych lub mniejszych centrów.

– Udział w Shopping Center Forum to z naszej perspektywy dokonała okazja zarówno do zaprezentowania szerokiego portfolio firmy na polu branżowym, jak również do nawiązaniu oraz potrzymania kontaktów biznesowych. W tym roku stoisko Carrefour cieszyło się dużym zainteresowaniem, a nasz zespół odbył szereg istotnych rozmów dotyczących zarówno ekspansji sieci Carrefour, jak również posiadanych przez nas centrów handlowych – podsumowuje dyrektor galerii handlowych Carrefour Polska.

Stoisko Carrefour na SCF 2014
Stoisko Carrefour na SCF 2014

Grupa Carrefour jest obecna w 34 krajach. Carrefour Polska swój pierwszy hipermarket otworzył w 1997 roku w Łodzi. Obecnie, pod szyldem sieci w Polsce działa ponad 600 sklepów w różnych formatach.