Wizualizacja Vendo Park Chełm
Vendo Park Chełm

Trwają ostatnie prace wykończeniowe na budowie Vendo Park Chełm. Otwarcie obiektu realizowanego przez TREI Real Estate Poland sp. z o.o. we współpracy z firmą Vertano Real Estate sp. z o.o. planowane jest na 16 października 2014 roku.

– Obiekt o powierzchni ok. 5 tys. mkw. został już wynajęty w 100 proc. Wśród najemców znaleźli się między innymi KiK, Jysk, Media Expert, Rossmann, Deichmann, CCC, Ziaja dla Ciebie, Apteka Dr Optima, Pawo, Modny Dom oraz Martes Sport – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Mariusz Rodak członek zarządu TREI Real Estate Poland sp. z o.o.

Vendo Park Chełm będzie pierwszym wielobranżowym, nowoczesnym obiektem handlowym w mieście. Zlokalizowany będzie w sąsiedztwie największego i najgęściej zaludnionego rejonu miasta, przy Al. 3 Maja. Wyróżnikiem obiektu jest bliskość ścisłego centrum, doskonała lokalizacja obok supermarketu Kaufland, dostępność, a także szeroka oferta handlowa. Vendo Park to obiekt przeznaczony na codzienne zakupy, który będzie tworzył nowy, kluczowy punkt na mapie handlowej miasta.

Plany ekspansji TREI nie kończą się na Vendo Park Chełm. Kolejne obiekty są w fazie projektowania i komercjalizacji. W samej Polsce TREI Real Estate widzi potencjał dla budowy 40 obiektów.

TREI Real Estate GmbH jest spółką zarządzającą nieruchomościami należącymi do grupy kapitałowej Tengelmann. Oprócz Niemiec TREI działa jeszcze w sześciu innych krajach w Europie. Przychody z najmu wynoszą prawie 100 mln euro rocznie. TREI buduje i komercjalizuje parki handlowe pod nazwą Vendo Park w Czechach, na Słowacji i w Polsce. Dodatkowo firma prowadzi prace nad rozwojem projektów nieruchomości mieszkaniowych w segmencie mikromieszkań jak np. apartamenty dla studentów.