CH Family Point we Wrocławiu
CH Family Point we Wrocławiu

Spółka Balmain Property Management, wchodząca w skład grupy Balmain, objęła obowiązki zarządcy Centrum Handlowego Family Point we Wrocławiu. To naturalny krok biorąc pod uwagę, że asset managerem tego centrum jest od 2010 roku firma Balmain Asset Management.

– Family Point we Wrocławiu to już czwarte centrum handlowe, w którym Balmain pełni funkcję zarówno asset managera, jak i property managera. To dowodzi, że polski rynek docenia kompleksowość obsługi świadczonej przez naszą firmę i doświadczenie całego zespołu w budowaniu wartości centrum handlowego w procesie bieżącego zarządzania nim – mówi Ewa Szafrańska-Mądry, dyrektor zarządzająca w Balmain Asset Management CEE.

Nad bieżącym działaniem Family Point czuwać będzie czteroosobowy zespół działający zarówno na miejscu we Wrocławiu, jak i w Warszawie.

Centrum handlowe Family Point zostało otworzone w 2010 roku. Jego całkowita powierzchnia to ponad 20 tys. mkw. Wśród najemców centrum znajdują się m.in. jedyny we Wrocławiu market remontowo-budowalny Praktiker, Media Expert, Black Red White, Rossmann, Pepco, 4Pet oraz delikatesy Piotr i Paweł. Family Point jest położone przy jednej z głównych ulic Wrocławia, co gwarantuje wygodny dojazd z wielu rejonów miasta. Centrum dysponuje również 450 miejscami parkingowymi.

Balmain Asset Management – firma założona w 2003 roku, specjalizuje się w inwestowaniu, zarządzaniu aktywami, wynajmie oraz rozwoju centrów handlowych i obiektów komercyjnych. W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, otwierając siedzibę w Warszawie.

Dotychczas klienci Balmain powierzyli firmie w zarządzanie aktywa o łącznej wartości 235 mln euro. Zawiera się w tym ponad 1000 lokali handlowych na terenie 25 nieruchomości komercyjnych, odwiedzanych rocznie przez ponad 40 mln klientów.