Lands’ End Business Outfitters

Twórcom odnowionego e-sklepu business.landsend.com przyświecał jeden cel – jak największa funkcjonalność i wygoda robienia zakupów. Zmodernizowana strona umożliwia m.in. pełen dostęp do historii zamówień.

„Uruchomienie nowej strony internetowej skierowanej do klientów biznesowych to inwestycja w przyszłość, która ma na celu nie tylko wzmocnienie relacji z naszymi obecnymi klientami, ale również zdobycie nowych. Ulepszenia, które wprowadziliśmy w naszym serwisie, koncentrują się na dwóch aspektach: obsłudze klienta i zwiększeniu funkcjonalności – komentuje Joe Ferreri, wiceprezes Lands’ End Outfitters.

Technologie sprzedażowe

Nowa odsłona sklepu internetowego umożliwia klientom samodzielne sprawdzenie, jak ich logo będzie komponowało się z danym materiałem, a także zmianę koloru samego logo. Wszystkie wprowadzane zmiany wyświetlają się natychmiast w wysokiej rozdzielczości dzięki czemu użytkownicy mają możliwość powiększania szczegółów. Strona jest oczywiście w pełni kompatybilna z tabletami i smartphonami.

Lands’ End Business Outfitters
Nowa strona internetowa Lands’ End Business Outfitters

Nowy algorytm wyszukiwania

Nowa strona usprawnia proces zakupowy. Wyszukiwarka działa szybko i sprawnie, a finalizację transakcji można dokonać na jednym ekranie, bez konieczności przeskakiwania między różnymi zakładkami. Wśród nowych funkcjonalności jest również możliwość edytowania własnego konta, sprawdzenia historii zakupów czy dostęnych metod płatności.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=DAfLBxiAhYI&list=UUUHXRcN9krJ44uWg5maJ7aQ[/fve]

Firma Lands’ End powstała w 1963 r. w Chicago jako sklep z odzieżą dla żeglarzy. Potem marka ewoluowała i przekształciła się w dostawcę odzieży i akcesoriów dla mężczyzn kobiet i dzieci. Specjalizuje się również w akcesoriach do wystroju wnętrz. Obecnie dostarcza produkty klientom w ponad 170 krajach.

Od 1993 roku, jako Lands’ End Business Outfitters, oferuje spersonalizowane stroje i uniformy również dla klientów biznesowych m.in firm czy szkół.