Lands’ End Business Outfitters

Twórcom odnowionego e-sklepu business.landsend.com przyświecał jeden cel – jak największa funkcjonalność i wygoda robienia zakupów. Zmodernizowana strona umożliwia m.in. pełen dostęp do historii zamówień.

„Uruchomienie nowej strony internetowej skierowanej do klientów biznesowych to inwestycja w przyszłość, która ma na celu nie tylko wzmocnienie relacji z naszymi obecnymi klientami, ale również zdobycie nowych. Ulepszenia, które wprowadziliśmy w naszym serwisie, koncentrują się na dwóch aspektach: obsłudze klienta i zwiększeniu funkcjonalności – komentuje Joe Ferreri, wiceprezes Lands’ End Outfitters.

Technologie sprzedażowe

Nowa odsłona sklepu internetowego umożliwia klientom samodzielne sprawdzenie, jak ich logo będzie komponowało się z danym materiałem, a także zmianę koloru samego logo. Wszystkie wprowadzane zmiany wyświetlają się natychmiast w wysokiej rozdzielczości dzięki czemu użytkownicy mają możliwość powiększania szczegółów. Strona jest oczywiście w pełni kompatybilna z tabletami i smartphonami.

Lands’ End Business Outfitters
Nowa strona internetowa Lands’ End Business Outfitters

Nowy algorytm wyszukiwania

Nowa strona usprawnia proces zakupowy. Wyszukiwarka działa szybko i sprawnie, a finalizację transakcji można dokonać na jednym ekranie, bez konieczności przeskakiwania między różnymi zakładkami. Wśród nowych funkcjonalności jest również możliwość edytowania własnego konta, sprawdzenia historii zakupów czy dostęnych metod płatności.

Firma Lands’ End powstała w 1963 r. w Chicago jako sklep z odzieżą dla żeglarzy. Potem marka ewoluowała i przekształciła się w dostawcę odzieży i akcesoriów dla mężczyzn kobiet i dzieci. Specjalizuje się również w akcesoriach do wystroju wnętrz. Obecnie dostarcza produkty klientom w ponad 170 krajach.

Od 1993 roku, jako Lands’ End Business Outfitters, oferuje spersonalizowane stroje i uniformy również dla klientów biznesowych m.in firm czy szkół.