Soldo
Soldo

Firma Soldo, właściciel sieci sklepów z odzieżą i akcesoriami modowymi dla kobiet i mężczyzn rozwija sieć sklepów.

Z początkiem października 2014 roku spółka uruchomi nowy salon sprzedaży w Galerii Rumia. Sklep tej sieci od blisko roku z powodzeniem funkcjonuje także w Galerii Słupsk zarządzanej również przez Upside Property Management.

Z kolei na listopad tego roku sieć Soldo zaplanowała otwarcie w gdańskim centrum handlowym salonu o powierzchni około 180 mkw. Otwarcie sklepu planowane jest na II połowę listopada.

Soldo jest polską marką obecną na rynku od ponad 10 lat. W swojej ofercie posiada odzież damską, męską, sportową, bieliznę, galanterię oraz pełną gamę modowych dodatków, a w sklepach powyżej 100 mkw. także odzież męską. Sklep w gdańskim centrum handlowym będzie 17. sklepem tej sieci w Polsce. Towar sprzedawany w sklepach Soldo pochodzi w głównej mierze z importu (multibrand).

Soldo koncentruje się aktualnie na ekspansji na Pomorzu. Swoje sklepy lokuje w lokalnych centrach handlowych oraz współpracuje z siecią pasaży handlowych Czerwona Torebka. Aktualnie swoje sklepy ma w Szczecinie, Koszalinie, Świnoujściu, Goleniowie czy Nowogardzie. Firma przygotowuje się także do uruchomienia sklepu internetowego.