Kraków Plaza
Kraków Plaza

Jesień to intensywny okres pod względem nowych otwarć w centrum handlowo-rozrywkowym Kraków Plaza. W galerii ruszy Klub Fitness Platinium, a także Akademia Karate Tradycyjnego Mistrza Świata Pawła Janusza. W ostatnich tygodniach do grona najemców galerii dołączyło również Studio Tańca Iskra.

Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza, zarządzane przez Klepierre Management Polska, pozyskało nowego najemcę z szeroką ofertą rekreacyjną. Klub Fitness Platinium zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze galerii, a jego łączna powierzchnia to 1896 mkw.

Aktualnie w lokalu trwają ostatnie prace adaptacyjne. Swoich pierwszych klientów Fitness Platinium w Kraków Plaza powita jesienią. W klubie fitness znajdą się m.in.: siłownia, strefa wolnych ciężarów, strefa cardio, strefa Cross Fitness, zajęcia fitness, sauny, fit bar. Pojawią się też takie nowości, jak kalistenika, gimnastyka, akrobatyka, thai box, K1, Grappling.

Jesienią planowane jest również otwarcie Akademii Karate Tradycyjnego Mistrza Świata Pawła Janusza, która znajdzie się na parterze centrum i zajmie powierzchnię 190 metrów kwadratowych.

Ponadto do grona najemców CH-R Kraków Plaza dołączyło także w ostatnim czasie Studio Tańca Iskra. To największe profesjonalne studio tańca w Polsce. Współpracuje z najlepszymi tancerzami i choreografami. Oferuje kursy dla dzieci, młodzieży oraz studentów. Najemca na potrzeby studia tańca zajął lokal o powierzchni 189 metrów kwadratowych, który znajduje się na parterze centrum.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Kraków Plaza o powierzchni 30 tys. mkw. położone jest w dzielnicy Grzegórzki w obszarze Dąbie przy Al. Pokoju 44 – arterii łączącej centrum miasta z Nową Hutą. Można tam dotrzeć korzystając z komunikacji miejskiej lub samochodu. Do dyspozycji kierowców jest parking podziemny oraz parking zewnętrzny. Centrum zapewnia miejsca dla około 1500 samochodów. W podziemnym parkingu Centrum Handlowo-Rozrywkowego Kraków Plaza znajduje się myjnia samochodowa. Wśród najemców galerii są m.in: KappAhl, Royal Collection, Smyk, Reserved, Sephora, Empik, Media Expert, Rossmann oraz hipermarket Carrefour. Galeria dostarcza swoim klientom także ofertę rozrywki. W Kraków Plaza funkcjonuje bowiem kompleks kinowy Cinema City i IMAX.