KiK

KiK Textil sp. z o. o., właściciel sieci dyskontów tekstylnych KiK, zdobywa kolejne rynki. Z końcem września 2014 roku oddano do użytku nowy sklep w miejscowości Koło. W planach spółki są kolejne otwarcia.

Nowo otwarty salon w Kole jest 58. sklepem sieci odzieżowej KiK. w ofercie KiK znajduje się odzież damska, męska i dziecięca, a także artykuły codziennego użytku, oryginalne dekoracje i tekstylia domowe.

– Zgodnie z filozofią „korzystnie, modnie, z pomysłem” wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości, dostosowane do aktualnych trendów, a przede wszystkim w niskich cenach. Zakupy w naszych sklepach mają być przyjemnością, podczas której można wyjść na spotkanie z modą, sezonowymi i klasycznymi fasonami, ale też oryginalnymi rozwiązaniami, proponowanymi przez naszych projektantów – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce i dodaje: – Podobnie jak w modzie, tak i w przypadku akcesoriów do domu dbamy o jakość i ciekawą stylistykę oferowanych przez nas produktów. Tworząc sklepową wystawę, dobieramy kolorystycznie i tematycznie asortyment, by nie tylko podkreślić nasze przywiązanie do estetyki, ale również ułatwić zakupy klientom – podkreśla Mariusz Kulik.

W najbliższym czasie spółka planuje kolejne otwarcia. 2 października 2014 ruszy kolejny nowy sklep w Centrum Handlowym Nowa Sól w Nowej Soli. Salon zajmie powierzchnię 450 mkw.

KiK Textil sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest właścicielem ponad 3,2 tys. sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji. KiK Textil oferuje asortyment, obejmujący odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe.