Arkady Wrocławskie

W Arkadach Wrocławskich pojawiła się nowa wyspa handlowa Biocosmetics oferująca profesjonalne kosmetyki naturalne oraz surowce kosmetyczne.

Stoisko Biocosmetics w Arkadach Wrocławskich znajduje się na poziomie -1. Jest to pierwszy punkt sprzedaży marki. Dotychczas produkty Biocosmetics były dostępne tylko w sklepie internetowym marki – biocosmetics-polska.pl. Biocosmetics oferuje surowce kosmetyczne i profesjonalne kosmetyki dla gabinetów, jak i do użytku domowego m.in.: kosmetyki leczące trądzik, maseczki na twarz, algi, olejki i wiele innych produktów.

– Wszyscy miłośnicy unikalnych kosmetyków znajdą tu zapewne coś dla siebie. Ciekawa paleta produktów Biocosmetics uzupełniła ofertę naszego centrum skierowaną do osób lubiących nowinki kosmetyczne – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji centrum handlowego Arkady Wrocławskie.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami.