KiK
KiK

Sieć dyskontów tekstylnych KiK rozwija swoją działalność w obszarze social media. Z początkiem października 2014 roku marka uruchomiła fanpage i blog.

Na facebook’owym profilu firmy będą prezentowane nowe propozycje z aktualnych kolekcji KiK, ale również ciekawostki i nowinki związane z działaniami sieci w Polsce. Blog Szafa-kiki.pl będzie z kolei przedstawiać – oczami pomysłowej i świetnie zorientowanej w świecie mody KiKi – ciekawe przygody bohaterki.

Firmowy fanpage na portalu Facebook będzie nie tylko źródłem informacji o KiK, ale przede wszystkim platformą komunikacyjną na linii KiK – konsumenci. Oprócz ciekawostek i propozycji stylizacji modowych, fani znajdą tam wiele akcji promocyjnych i konkursów z nagrodami, a także będą na bieżąco informowani o ofercie sieci sklepów KiK i działaniach społecznych marki. Na fanpage’u będą pojawiały się treści w dużej mierze związane z najnowszymi trendami i modną odzieżą w atrakcyjnych cenach, które staną się inspiracją do tworzenia własnych zestawów.

Równolegle marka stworzyła blogowego brand-hero – KiKę, która podzieli się z czytelnikami pomysłami na niedrogie, efektowne stylizacje na każdą okazję, podpowie jak modnie ubrać dzieci i jak pomysłowo udekorować dom. Szafa-kiki.pl, czyli oficjalny blog marki KiK, w przystępnej formie zaprezentuje światowe trendy i świetne propozycje z rodzimego podwórka, zarówno stylizacji modowych, jak i designerskich dodatków i dekoracji do wnętrz.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3,2 tys. sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

KiK Textil sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.