Apple
Apple

4 października 2014 roku odbędzie się otwarcie pierwszego Apple Shop w Polsce zlokalizowanego na terenie marketu Media Markt w Centrum Handlowym Okęcie w Warszawie.

Apple Shop to placówki detaliczne urządzone według wytycznych Apple, dogodnie ulokowane np. w centrach i galeriach handlowych. W nowym salonie najszybciej w Polsce pojawiać się będą wszelkie nowości światowego lidera rozwiązań technologicznych.

– W Apple Shop regularnie prowadzone są demonstracje możliwości produktów naszej marki. Zachęcamy do uczestnictwa i przekonania się samemu, jak łatwo dzięki nim można stworzyć niezwykłe projekty i dać upust swojej kreatywności – mówi Dominik Sołtysik, Retail Programs Manager w Apple Poland sp. z o.o.

W dedykowanym sklepie klienci znajdą największy w Polsce wybór produktów i akcesoriów marki Apple. Zatrudnieni w nich eksperci w dziedzinie produktów Apple, objaśnią wszystkie możliwości i funkcje urządzeń, a także doradzą przy wyborze sprzętu oraz akcesoriów.

– Współpraca sieci Media Markt z marką Apple weszła w kolejny etap. Wspólnie udało nam się stworzyć przestrzeń, która stanie się miejscem spotkań wielbicieli nowoczesnych technologii oraz platformą wymiany ich doświadczeń – mówi Roman Lubczyk, dyrektor zarządzający Media Markt w CH Okęcie.

Sklepy Media Markt oferują asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.