Kolekcja Top Secret
Kolekcja Top Secret

Kolekcja Top Secret

W ostatnim czasie w sklepie internetowym www.topsecret.pl uruchomiono dodatkowy kanał obsługi klientów. Do dyspozycji mają czat na żywo z operatorem biura obsługi, co pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania na odpowiedź na pytania i praktycznie natychmiastową pomoc.

Ponadto od kilku tygodni w e-sklepie marki przyjmowane są również zamówienia telefoniczne. Jest to reakcja na duże zainteresowanie klientów tą formą. Od momentu startu zakupów telefonicznych, obserwowany jest ciągły wzrost ilości zamówień w tym kanale.

Obecnie Redan posiada sklep internetowy Top Secret w Polsce, na Ukrainie oraz w Rosji, który został otwarty w czerwcu br.

Pod koniec sierpnia br. spółka uruchomiła sklep Top Secret w nowym koncepcie, który znajduje się w centrum handlowym Manufaktura w Łodzi i zajmuje powierzchnię 244 metrów kwadratowych. W tym czasie ruszył również nowy sklep Top Secret w Archangielsku w centrum handlowym Europark (Rosja).

Marka Top Secret powstała w 1996 roku. Pierwszy sklep pod tym szyldem został otwarty w 2002 roku. Obecnie Top Secret z powodzeniem sprzedaje swoje kolekcje w internecie oraz w sklepach stacjonarnych na terenie Polski, Rosji i Ukrainy.

Redan SA jest operatorem detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll, Drywash oraz sieci dyskontów odzieżowych TextilMarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Redan zleca swoją produkcję fabrykom w Polsce, Chinach, Indiach Turcji, Korei i Bangladeszu. Sprzedaż prowadzona jest w sieci ponad 600 sklepów detalicznych, w ramach której znajdują się salony marek Grupy.