Sky Tower
Sky Tower

W Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu otwarto nowatorskie centrum edukacyjne dla dzieci FasTracKids. Lokal o powierzchni 56 mkw. działa na pierwszym piętrze w specjalnej strefie dla najmłodszych.

– FasTracKids jest pierwszym tego typu programem edukacyjnym w kraju. Jednocześnie placówka w Sky Tower jest pierwszą we Wrocławiu. Bardzo ciekawa formuła edukacji dla najmłodszych zapewne spotka się z dużym zainteresowaniem rodziców, którzy są klientami naszej galerii handlowej i pracownikami biurowca – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji Sky Tower.

FasTracKids to wczesnoedukacyjne centrum dla dzieci w wieku 2-9 lat. Celem marki jest przygotowanie dzieci do szkoły i życia oraz wzbudzenie w nich trwałej miłości do nauki. Rodzic może tu powierzyć swojego malucha profesjonalnym opiekunom i skorzystać w tym czasie z oferty Sky Tower. Najmłodsze dzieci (od pół roku do 2 lat) odbywają zajęcia razem z rodzicami.

W FasTracKids wykorzystywana jest nowoczesna, interaktywna technologia oraz techniki nauczania angażujące wszystkie zmysły, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka dając mu możliwość wyboru formy nauki zgodnej z jego predyspozycjami.

Centrum edukacyjne oferuje międzynarodowy program FasTracKids, z którego dziś korzysta ponad 60 tys. uczniów w 300 centrach w 51 krajach. W Polsce jest to pierwszy i jedyny taki program.

Za sprawą pokoju „Learning Station” oraz odpowiednio wykwalifikowanych, certyfikowanych nauczycieli FasTracKids oferuje zajęcia odbywające się w radosnej atmosferze. Są one podzielone wiekowo i tematycznie. Oferta zawiera między innymi lekcje muzyczne, przyrodnicze, a także różnego rodzaju warsztaty, aktywności pozaszkolne, organizowanie urodzin, obozów. Dla najmłodszych odbywają się ciekawe zajęcia z komunikacji znakami.

Centrum proponuje także program do nauki angielskiego jako drugiego języka dla dzieci od 3. roku życia. Innowacyjna metoda nauczania pozwala przyswajać wiedzę w sposób bezstresowy. Przygotowuje dzieci do standardowych egzaminów z tego języka za pomocą gier, piosenek i innych aktywności.