Salon Greenpoint
Salon Greenpoint

Od 26 września 2014 roku klienci Galerii Jastrzębie, mogą zrobić zakupy w sklepie znanej modowej marki Greenpoint. Nowy sklep znajduje się na poziomie 0 i zajmuje powierzchnię 85 mkw.

Marka Greenpoint oferująca odzież damską i akcesoria istnieje na polskim rynku od 2002 roku. Oferta sklepu skierowana jest do kobiet powyżej 25 roku życia.

Spółka Fandango, właściciel sieci sklepów marki Greenpoint w ostatnim czasie otworzyła kilka nowych salonów. W sierpniu br. oddano do użytku salony w Galerii Rynek w Tomaszowie i w Galerii Brama Mazur w Ełku, a we wrześniu otwarto 75. sklep marki w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Jeszcze tej jesieni Fandango planuje otwarcie sklepu m.in. w Brodnicy (Galeria Brodnica).

Marka Greenpoint funkcjonuje na polskim rynku od 2002 roku. Obecnie pod jej szyldem działa 75 salonów, z czego większość to sklepy własne, 18 franczyzowych oraz kilka typu outlet.

Galeria Jastrzębie, której właścicielem i zarządcą jest Upside Property, to centrum handlowe zlokalizowane w centrum miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi. Obiekt jest wynajęty w niemal 100 proc.