Drogeria Hebe
Drogeria Hebe

Należąca do firmy Jeronimo Martins drogeria Hebe Health&Beauty otworzyła nowy punk sprzedaży w Galerii Korona w Kielcach. Spółka wynajęła w kieleckim centrum lokal o powierzchni 360 mkw., który znajduje się na poziomie -1 w sąsiedztwie innych najemców z tej branży – Rossmann, Inglot, Organique i Ziaja.

– Drogeria Hebe to idealne uzupełnienie oferty drogeryjnej w Galerii Korona. Zróżnicowanie dostępnych marek daje klientom duży wybór produktów zarówno kosmetycznych jak i dermokosmetycznych. Już pierwsze dni działalności nowej drogerii pokazały, że Hebe jest miejscem, w którym klienci chętnie dokonują zakupów – mówi w rozmowie z Retailnet Aleksandra Twardowska, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Drogerie Hebe Health&Beauty to sieć nowoczesnych, wielkopowierzchniowych sklepów kosmetycznych, które swoim klientom oferują zróżnicowany asortyment i produkty dostępne na wyłączność. Format łączy w sobie format kosmetyczny oraz farmaceutyczny.

W stale poszerzanej ofercie handlowo-usługowej Galerii Korona Kielce znajdują się m.in.: marki grup Inditex oraz LPP, Royal Collection, Intersport, Piotr i Paweł, Multikino, Jatomi Pure Fitness – Platinum, Tommy Hilfiger, Mexx, Stefanel, Caterina, Hera, Orsay, Camaieu, Monnari, Carry, Solar, Vistula, Wólczanka, Giacomo Conti, Bytom, Lavard, Kubenz, Diverse, Marylin, Douglas, Ecco, Ryłko, Badura, CCC czy Wojas.

W Galerii Korona Kielce na powierzchni najmu liczącej ponad 37 tys. mkw. znajduje się około 140 lokali handlowo-usługowych.