Crazy Bubble

– We wrześniu uruchomiliśmy nowy punkt sieci Crazy Bubble w Centrum Handlowym Agora Bytom, a w sierpniu w Focus Mall Zielona Góra. Do końca roku planujemy otworzyć jeszcze jedną wyspę w Poznaniu i będzie to również lokalizacja w centrum handlowym. Nowy punkt będzie działał na zasadzie franczyzy – mówi redakcji Retailnet Paweł Kłosowski, przedstawiciel sieci Crazy Bubble.

Właścicielem sieci wysp Crazy Bubble jest HiD spółka jawna. Firma otwiera zarówno punkty własne jak i franczyzowe. Dla swoich punktów szuka lokalizacji w centrach handlowych położonych w dużych miastach. Minimalna powierzchnia wyspy Crazy Bubble to 12 metrów kwadratowych.

Oprócz dwóch nowych punktów w Zielonej Górze i Bytomiu, w tym roku wyspa Crazy Bubble powstanie w centrum handlowym Focus Mall Rybnik.

Pierwszy punkt sieci powstał w grudniu 2012 roku w Centrum Handlowym 3 Stawy Katowice. Obecnie w ramach sieci działa 12 wysp Crazy Bubble: w CH 3 Stawy Katowice, CH M1 Czeladź, CH Europa Centralna Gliwice, CH M1 Zabrze, CH Platan Zabrze, CH M1 Poznań, CH Forum Gliwice, CH M1 Kraków, Focus Mall Rybnik, w CH Solaris w Opolu, Focus Mall Zielona Góra oraz Agora Bytom. W ramach sieci 7 wysp to punkty franczyzowe, a 5 własne.

Największe stoisko sieci o powierzchni 25 mkw. znajdowało się w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Jednak w tym roku zostało przeniesione na poziom zero galerii i obecnie zajmuje powierzchnię 12 mkw.

Crazy Bubble tea to tajwański mrożony lub gorący napój na bazie naturalnej czarnej lub zielonej herbaty z dodatkami syropów owocowych, owoców lub mleka oraz umieszczonych na dnie perełek tapioki, czyli kolorowych kulek z syropem i owocowymi żelkami.