Salon Depare
Salon Depare

W Arkadach Wrocławskich pojawiła się nowa marka oferująca odzież dla kobiet. Sklep o powierzchni 80 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze wrocławskiego centrum handlowego.

Depare to nowa kobieca marka oferująca kolekcje odzieży i akcesoriów dla kobiet. Salon sieci dostępny jest także we wrocławskiej galerii Sky Tower. Depare to nowa marka firmy Ravel, która posiada sieć kilkudziesięciu sklepów w centrach handlowych w największych miastach w Polsce i na Litwie.

– Depare jeszcze bardziej urozmaici ofertę modową dla pań w naszym centrum. Możliwość wyboru w różnych stylach mody, to podstawa udanych zakupów. Zakładam, że propozycje Depare przypadną do gustu wielu klientkom Arkad Wrocławskich – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji.

Aktualnie sieć Depare by Ravel składa się z około 30 sklepów własnych i franczyzowych zlokalizowanych w większości w centrach i galeriach handlowych, a także outletach na terenie całego kraju.

Marka Depare by Ravel początkowo była dostępna tylko w salonach Ravel. Aktualnie sieć jest rozwijana za pomocą systemu franczyzowego. Średnia powierzchnia salonu to ok. 100 mkw.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją centrum jest akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami. 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton – oto wymiary akwarium.