Bunger Surf Shop

Sprzedawcy na całym świecie wprowadzają coraz nowsze rozwiązania pozwalające na zwiększenie sprzedaży. Kultowy amerykański sklep ze sprzętem dla surferów, Bunger Surf Shop podjął współpracę z firmą AudioEye. Celem jest ułatwienia dostępu do treści znajdujących się na stronie detalisty oraz stworzenie unikatowej aplikacji mobilnej.

Rozwiązania oferowane przez AudioEye pozwalają użytkownikom dostosowywać stronę internetową do swoich indywidualnych potrzeb. Rozwiązanie „Audio Internet” oraz platforma oferowana przez AudioEye służą rozwiązaniu szeroko pojętego problemu dostępności do sieci (Web Accessibility).

Jak AudioEye pomaga w e-commerce

AudioEye oferuje szereg możliwości ułatwiających ten dostęp. Jeśli posiadamy stronę z plikami audio, platforma zamieni ją na tekst. Jeśli mamy stronę na której znajduje się tekst, system zamieni go w mowę. Co więcej, narzędzie posiada różne rozszerzenia, takie jak możliwość tłumaczenia stron internetowych.

Najciekawsza jest możliwość dostosowywania strony w zależności od naszych potrzeb. Możemy zwiększać lub zmniejszać czcionkę, przyśpieszać i zwalniać odczytywanie tekstu na stronie – wszystko znacznie ułatwia odnajdywanie informacji. Dzięki przyciskowi „udostępnij” AudioEye oferuje też możliwość publikowania wybranych treści na portalach społecznościowych.

By implementować system do skryptu danej strony należy dodać specjalny kod. Później wystarczy, że użytkownicy klikną na dole strony ikonę ‚click for access’ lub nacisną klawisz spacji i na stronie otworzy się w platforma AudioEye. Wszystkie działania z użyciem AudioEye odbywają się w chmurze obliczeniowej.

Nowe zastosowanie technologii iBeacon

Legendarny sklep dla surferów Bunger Surf Shop jako jeden z pierwszych e-detalistów wykorzysta platformę AudioEye w celu uproszczenia sprzedaży internetowej. Pozwoli ona użytkownikom korzystać ze strony w sposób bezdotykowy co znacznie ułatwi nawigację.

Obie firmy pracują też nad aplikacją mobilną, która ma umożliwić interakcje w czasie rzeczywistym. Aplikacja ma ułatwić kontakt z przedstawicielami sklepu oraz współpracującymi z nim zawodnikami, tak aby klient mógł natychmiast otrzymać porady dotyczące zakupu lub techniki surfowania.

bunger surf shop
Strona Bunger Surf Shop przeglądana w platformie AudioEye

Obie firmy pracują również nad rozwiązaniem pozwalającym na inne niż dotychczas wykorzystanie technologii iBeacon. Najprawdopodobniej będzie to program lojalnościowy sterowany głosem. Niestety, na szczegóły projektu musimy jeszcze poczekać.