Butik Ceremony w Londynie

– Ostatnio otworzyliśmy pierwszy sklep marki Ceremony w Austrii. Salon o powierzchni 70 mkw. znajduje się w galerii Fashion Outlet w miejscowości Parndorf. Jest to kolejny etap ekspansji, co pokazuje że marka ma znaczące miejsce na rynku – mówi redakcji Retailnet Marek Szostak, dyrektor ds. rozwoju, członek zarządu Wójcik Fashion Group sp. z o.o.

– Ponadto kończmy negocjacje umowy najmu lokalu w realizowanym przez Multi Development Centrum Handlowym Forum we Lwowie. Planujemy tam otworzyć salon Wójcik, w którym znajdzie się shop corner z marką Ceremony. Centrum handlowe ma zostać otwarte w pierwszym kwartale 2015 roku. Obecnie na Ukrainie mamy dwa butiki Ceremony: w Kijowie i we Lwowie – podkreśla Marek Szostak.

– Cały czas prowadzimy rozmowy dotyczące otwarć butików Ceremony we Włoszech i Niemczech. Natomiast w Polsce chcielibyśmy uruchomić punkt w Galerii Mokotów i w jeszcze jednym warszawskim centrum handlowym – dodał Marek Szostak.

Butiki Ceremony znajdują się również w Pradze (Czechy), jeden w centrum handlowym, a drugi przy ulicy, w Wielkiej Brytanii przy jednej z londyńskich ulic oraz w Polsce, w krakowskim centrum handlowym Bonarka City Center.
Wójcik Fashion Group sp. z o.o. działa na rynku od 1987 roku. Do firmy należą trzy polskie marki – Wójcik, Hot Oil oraz Ceremony. Pierwsza z nich oferuje ubrania dla dzieci w wieku od 0,5 roku do 12 lat w segmencie marek premium. Hot Oil to ubrania w stylu young casual dla młodych osób w wieku 7–14 lat. Ceremony to marka z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci od momentu urodzenia do ukończenia pierwszego roku życia. Spółka za granicą otwiera butiki Ceremony na zasadzie franczyzy, a w kraju – własne. Średnia powierzchnia salonów wynosi 70 mkw. Firma prowadzi sklep internetowy od 2010 roku, w którym są dostępne produkty wszystkich 3 marek.