Sky Tower
Sky Tower

W Galerii Handlowej Sky Tower otworzyło się Studio Tańca Iskra. Lokal o powierzchni 296 mkw. znajduje się na drugim piętrze w Galerii Rozrywki.

Studio Tańca Iskra to jedna z największych szkół tańca w Polsce. Ma swoje siedziby w 11 miastach, z czego większość znajduje się w centrach handlowych. Oprócz nauki tańca, Iskra zajmuje się tworzeniem choreografii do największych wydarzeń muzycznych w Polsce, m.in. Festiwal w Opolu, Sabat Czarownic, Hity na czasie, Eurowizja i wiele innych. Na co dzień tancerzy z grupy Ego, należącej do ST Iskra, można oglądać w programie „Jaka to melodia”.

– Studio Tańca Iskra doskonale wzbogaciło ofertę Galerii Rozrywki w Sky Tower. Galeria Rozrywki znajduje się na drugim piętrze. Obecnie działają tu między innymi najnowocześniejszy w mieście Fitness Accademy z Saunarium, największe kręgielnia Sky Bowling oraz klub bilardowy Banda Club – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji Sky Tower.

W Galerii Handlowej Sky Tower na powierzchni 30 tys. mkw. znajduje się 100 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a parking oferuje 1,5 tys. miejsc. W samym Sky Tower znajduje się również 27 tys. mkw. biur i 231 apartamentów, dla których galeria handlowa stanowi zaplecze zakupowe, restauracyjne i rozrywkowe.

Twórcą koncepcji powstania Sky Tower jest Leszek Czarnecki jeden z najbardziej znanych w Polsce i Europie biznesmenów: twórca i główny udziałowiec spółek LC Corp SA oraz Getin Holding SA.