Salon Martes Sport w Atrium Mosty

Firma Martes Sport rozwija się bardzo dynamiczne w naszym kraju. Jak ustaliła redakcja Retailnet tylko w ostatnim czasie firma powiększyła swoją sieć o kolejnych pięć lokalizacji.

Najnowszy sklep sieci został otwarty w retail parku w Tarnowskich Górach. Na powierzchni 350 mkw. klienci mogą znaleźć tam odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe znanych marek sportowych. To etap dynamicznego planu rozwoju sieci w naszym kraju. W najbliższym czasie, jak informuje firma, zaplanowano otwarcia w kolejnych polskich galeriach handlowych.

Z kolei 5 września br. w olsztyńskiej Galerii Warmińskiej został otwarty 90. sklep Martes Sport w Polsce. Sklep w Olsztynie zajął powierzchnię 900 mkw.

W ostatnim czasie sieć sklepów Martes Sport poszerzyła się o trzy kolejne lokalizacje: w Gliwicach, w Kętrzynie oraz w Nowej Soli. Salon w Gliwicach został otwarty w Centrum Handlowym Forum. Zajmuje powierzchnię 1180 mkw. W Kętrzynie Martes Sport można odwiedzić w Stop.Shop. (sklep ten zajął powierzchnię 317 mkw.), a w Nowej Soli w Parku Handlowym Nowa Sól – powierzchnia 412 mkw.

Spółka Martes Sport jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw. W ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. marek: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Elbrus, Salomon, Ecco, Merrell, Kross, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Blizzard, Uvex, Carrera, Viking.