Tous

Marka Tous realizuje plan ekspansji w Polsce. Jak ustaliła redakcja Retailnet firma otworzyła najnowszy salon w radomskim centrum handlowym. Wszystko więc wskazuje na to, że założenia firmy o zamknięciu 2014 roku z liczbą 30 salonów nie są zagrożone.

Tous dla swojego najnowszego salonu wybrał Galerię Słoneczną. Firma zdecydowała się zająć lokal o powierzchni mierzącej 60 mkw. W salonie znalazła się pełna oferta produktowa znana z butików w innych miastach – biżuteria, galanteria skórzana, akcesoria, perfumy, zegarki, okulary, torebki, walizki, portfele czy szale. Salon w Galerii Słonecznej jest już 24. sklepem marki Tous w Polsce.

– Mamy w planach otwarcie jeszcze kilku salonów w centrach handlowych na terenie naszego kraju. Oprócz sklepu w Radomiu, otworzyliśmy także salon w Galerii Krakowskiej. Tym samym planujemy zakończyć 2014 rok z liczbą 30. sklepów Tous – mówi w rozmowie z Retailnet Michał Pala z firmy Oriens Bijou sp. z o.o., przedstawiciela Tous w Polsce.

– Kolejne sklepy rozpoczną działalność w istniejących już, prestiżowych centrach handlowych. Nie wykluczamy jednak w przyszłości otwarć w nowo powstających obiektach handlowych, które mają duży potencjał. Obecnie rozwijamy sieć w największych miastach kraju, ale nasza marka oferuje przystępne cenowo produkty premium, które z na pewno znalazłyby klientów w średnich miastach – dodaje Michał Pala.

Jak już informowaliśmy, w ostatnich tygodniach otwarto m.in.. sklepy Tous w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie, a także przy ulicy handlowej Krupówki w Zakopanem.

Spółka Oriens Bijou sp. z o.o jest wyłącznym dystrybutorem marki w naszym kraju. Obecnie marka Tous rozwijana jest wyłącznie w galeriach handlowych m.in.: w Galerii Mokotów i CH Arkadii (Warszawa), Starym Browarze (Poznań), w Silesia City Center (Katowice), Bonarka City Center (Kraków), w Manufakturze (Łódź), Magnolii Park (Wrocław). Średnia powierzchnia salonu wynosi 60 mkw.

Tous to rodzinna, hiszpańska marka, która powstała w 1920 roku. Znakiem rozpoznawczym marki jest miś. Tous posiada ponad 180 salonów w Hiszpanii i około 500 na całym świecie. Marka jest obecna w Polsce od 2009 roku.