Mr Hamburger
Mr Hamburger

Mr Hamburger – sieć lokali restauracyjnych realizuje zapowiadany program ekspansji. Jeszcze w tym roku zostaną otwarte dwie nowe restauracje.

– Mam ogromną przyjemność poinformować, że zakończyliśmy negocjacje umów z dwoma kolejnymi galeriami handlowymi, a nasi franczyzobiorcy podpisują właśnie umowy najmu – powiedział portalowi Retailnet Dariusz Kozorowski, Manager ds. rozwoju i franczyzy Mr Hamburger.

Nowe restauracje otwarte zostaną w Krakowie: w Centrum Handlowym Czyżyny, oraz w Poznaniu: w Galerii Pestka.

Mr Hamburger uzupełni ofertę tych galerii i idealnie wpasuje się w zapotrzebowanie na tego typu koncept w obu galeriach. Obydwie restauracje Mr Hamburgera oprócz standardowej oferty, czyli potraw przyrządzanych na oczach klientów będą miały ofertę dla najmłodszych: Funny Box zestawy dla dzieci z zabawkami do kolekcjonowania. Restauracje będą wyposażone w autorski (testowany od pół roku) system przywołania klienta – tzw. system kolejkowy, który w sprawny sposób poinformuje klienta o zrealizowanym i czekającym na niego zamówieniu.

Restauracje przygotowane zostały również do sprzedaży deserów lodowych na bazie lodów włoskich – ich sprzedaż jednak ruszy wraz z nowym sezonem wiosennym 2015 r.

Terminy otwarć obu restauracji zaplanowane są na koniec listopada 2014 roku. Równolegle trwa budowa Galerii Zielony Targ w Oleśnicy, w której również powstanie Mr Hamburger- otwarcie planowane jest na pierwszą połowę grudnia.

Mr Hamburger działa w sektorze usług gastronomicznych, w szczególności na terenie województwa śląskiego. Firma działa od ponad 20 lat (pierwszy punkt Mr Hamburger powstał w 1990 roku).