HOUSE&more w CH Klif Gdynia
HOUSE&more w CH Klif Gdynia

Spółka Home Invest Inc. realizuje swój plan ekspansji sieci salonów House&More w centrach handlowych. Jak ustaliła redakcja Retailnet, w ostatnim czasie firma zdecydowała się otworzyć sklep marki w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Salon ten zajął 100 mkw.

– Na początku listopada zostanie otwarty kolejny salon marki House&More w centrum handlowym. Znajdzie się on w Starym Browarze w Poznaniu. Sklep ten zajmie powierzchnię 550 mkw. Tym samym nasza sieć będzie posiadać łącznie 7 sklepów w Polsce – mówi w rozmowie z Retailnet Maciej Tolewski, Country Manager sieci House&More.

– Realizujemy plan ekspansji w dużych miastach kraju. Do tej pory byliśmy obecni przede wszystkim na terenie Warszawy, ale zależy nam na tym, by marka była dostępna także dla mieszkańców innych miast. Sieć sklepów opieramy przede wszystkim na otwarciach w najbardziej prestiżowych centrach handlowych o ugruntowanej pozycji na rynku – dodaje.

Home Invest Inc. sp. z o.o. przygląda się także nowopowstającym obiektom handlowym w całym kraju. Jednym z ostatnich otwarć, o czym informowaliśmy, był salon w Centrum Handlowym Klif w Gdyni, który zajmuje powierzchnię 344 mkw. na 1 poziomie galerii.

Obecnie działają w Polsce 6 salonów sieci House&More. 3 z nich mieszczą się w Warszawie oraz po jednym z Poznaniu, Olsztynie i Gdyni. House&More to sieć salonów z wyposażeniem wnętrz. Klienci salonów mogą wybrać spośród dużego asortymentu nie tylko mebli, ale także szkła, porcelany, tekstyliów, lamp, lampionów, dodatków i wszelkiego rodzaju dekoracji, w tym także fotografii artystycznej.