Rozwój e-commerce w Polsce

Platforma iStore.pl zaprasza na konferencję „Nowe trendy w e-biznesie: praktyczne warsztaty e-handlu”. W programie warsztatów m.in. zmiany w prawie konsumenckim, Google Shopping, promocja w social media. Evigo.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.

Uczestnicy warsztatów poznają najnowsze zmiany w  prawie konsumenckim, a także tajniki promocji w social media oraz m-commerce. Nie zabraknie informacji o praktycznym wykorzystaniu Google Shopping oraz budowaniu strategii marketingowej i własnej marki w sieci.  Zajęcia odbędą się w małych grupach warsztatowych, umożliwiających interakcję z prowadzącymi.

logo akademia allegro

„Działalność w branży e-commerce wymaga niezwykle szybkiego i efektywnego pozyskiwania informacji o nowościach i trendach oraz wdrażania ich w życie. To być albo nie być dla każdego internetowego biznesu. Stąd, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, zrodził się pomysł zorganizowania konferencji otwartej dla wszystkich zainteresowanych e-commerce. Do tej pory organizowaliśmy konferencje wyłącznie dla naszych klientów” – mówi Joanna Kozińska, dyrektor zarządzający iStore.pl.

Wśród prelegentów pojawią się przedstawiciele Grupy Allegro, Rzetelnego Regulaminu,  Traffic Trends oraz Akademii Internetu.

[fve]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uXJDU3ANHyw[/fve]

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają przedpremierowo podręcznik Izby E-commerce: „21 obowiązków e-sprzedawcy ” o zmianach zasad sprzedaży w internecie.

Warsztaty odbędą się 17 października 2014 w centrum Concordia Design przy ul. Zwierzynieckiej 3 w Poznaniu. Patronat nad wydarzeniem objęła grupa Allegro. Więcej informacji na akademia.istore.pl