Ewa Szafrańska-Mądry, Balmain
Ewa Szafrańska-Mądry, Balmain

Firma Balmain Asset Management odbyła podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum ponad 150 spotkań biznesowych. O efektach tych rozmów redakcji Retailnet opowiada Ewa Szafrańska – Mądry, dyrektor zarządzająca Balmain Asset Management CEE

– Po zeszłorocznym debiucie w charakterze wystawcy na Shopping Center Forum, w tym roku postanowiliśmy jeszcze mocniej zaznaczyć swoją obecność powiększając nie tylko obszar samego stanowiska, ale także zwiększając liczebność samego zespołu Balmain obecnego na targach. Podobnie jak i w ubiegłym roku, były to dla nas bardzo intensywne dwa dni, w trakcie których odbyliśmy ponad 150 spotkań biznesowych. Już dzisiaj wiemy, że zaowocowały one uzgodnieniem warunków handlowych blisko 10 umów. 40 kolejnych jest w trakcie zaawansowanych negocjacji – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Ewa Szafrańska – Mądry, dyrektor zarządzająca Balmain Asset Management CEE.

– Wszystkie zaprezentowane przez nas projekty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Portfolio Grupy Balmain jest bogate i różnorodne, co miało swoje odzwierciedlenie w liczbie osób, które w trakcie targów odwiedziły nasze stanowisko. Tego typu wydarzenie, w trakcie którego w jednym miejscu spotykają się wszystkie strony związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych w Polsce jest bardzo przydatne i bardzo potrzebne – podkreśla Ewa Szafrańska – Mądry.

Założona w 2003 roku firma, Balmain Asset Management specjalizuje się w inwestowaniu, zarządzaniu aktywami, wynajmie oraz rozwoju centrów handlowych i obiektów komercyjnych. W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, otwierając siedzibę w Warszawie. Dotychczas klienci Balmain powierzyli firmie w zarządzanie aktywa o łącznej wartości 235 mln euro. Zawiera się w tym ponad 1 tys. lokali handlowych na terenie 25 nieruchomości komercyjnych, odwiedzanych rocznie przez ponad 40 mln klientów.

Więcej informacji na temat najbliższej edycji Shopping Center Forum: 2015 Winter Edition znajduje się TUTAJ