Galeria Rumia
Galeria Rumia

Marka odzieżowa Soldo z otworzyła swój najnowszy sklep w Galerii Rumia. Salon znajduje się na poziomie – 1 i zajmuje powierzchnię ok. 350 mkw.

SOLDO to sklep multibrandowy, który oferuje swoim klientom asortyment odzieży. W ofercie marki klienci mogą znaleźć szeroką ofertę bluzek, tunik, swetrów, żakietów, marynarek, płaszczy, kurtek, czy sukienek i dodatków. Firma Soldo obecna jest na polskim rynku od 10 lat.

Oferta sklepu Soldo stanowi uzupełnienie szerokiej oferty modowej i galanteryjnej dostępnej w Galerii Rumia, którą obecnie tworzą salony m.in.: C&A, Reserved czy Cubus.

Sklep tej sieci z powodzeniem od blisko roku z funkcjonuje także w Galerii Słupsk zarządzanej również przez Upside Property Management. Z kolei na drugą połowę listopada tego roku sieć Soldo zaplanowała otwarcie w gdańskim centrum handlowym salonu o powierzchni około 180 mkw.

Galeria Rumia to przeszło 80 sklepów w tym znanych i lubianych marek. W obiekcie znajdują się trzy poziomy handlowe. Galeria znajduje się w Rumi, przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM.

Galeria Rumia to obiekt handlowy o powierzchni ponad 40 tys. mkw., z 460 miejscami parkingowymi. W obiekcie znajdują się 3 poziomy handlowe. Do głównych najemców galerii należą: C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann i CCC.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.