Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

Z początkiem października stanowisko dyrektora najmłodszego krakowskiego centrum handlowego – Galerii Bronowice – objęła Aleksandra Rzońca, doświadczony manager związany z procesem deweloperskim, otwarciami i zarządzaniem centrami handlowymi. Także na stanowisku marketing managera pojawiła się nowa osoba – Agnieszka Parchimowicz.

Aleksandra Rzońca, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, jest również licencjonowanym zarządcą nieruchomości z dużym doświadczeniem i praktyką w branży centrów handlowych. Od ponad sześciu lat ścieżkę swojej kariery zawodowej związała z Immochan, gdzie uczestniczyła w rozbudowach i otwarciach nowych obiektów oraz zarządzała nieruchomościami sieci Auchan.

– Stanowisko dyrektora Galerii Bronowice obejmuję w istotnym dla obiektu momencie – już za miesiąc centrum obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny, pora więc na podsumowania i dostosowanie działań do zmieniającej się rzeczywistości krakowskiego rynku nieruchomości komercyjnych. W galerii odpowiadać będę przede wszystkim za zarządzanie i finanse obiektu, współpracę z najemcami, koordynację planów marketingowych oraz działania operacyjne – mówi Aleksandra Rzońca.

Odpowiedzialność za działania marketingowe w Galerii Bronowice spoczęła w rękach doświadczonego marketingowca – Agnieszki Parchimowicz, która do krakowskiego centrum przeszła z firmy Decathlon sp. z o.o. Do podstawowych obowiązków nowej marketing manager należy przygotowanie i realizacja nowej strategii działania galerii, planowanie i organizacja kampanii reklamowych oraz komunikacja z najemcami.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa czy H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan. Ponadto pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w galerii handlowej, punkt Co-Workingowy, Strefa Relaksu ze Strefą Video Games czy bezpłatne teatrzyki. Również przed wejściem do galerii czeka szereg atrakcji – plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, a także skate park i boisko do gry w koszykówkę.

Klienci mogą również skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką, jak choćby Akademia w Bronowicach pod patronatem krakowskiej ASP, studyjne kino Mikro czy Czytelnia.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku.