Arkady Wrocławskie

W Arkadach Wrocławskich pojawiła się nowa marka biżuteryjna Briju. Sklep o powierzchni 81 metrów kwadratowych zlokalizowany jest na parterze centrum. – Bardzo doceniamy fakt, iż polska marka z długimi tradycjami i poważną pozycją w branży jubilerskiej otworzyła swój salon właśnie w naszym centrum. Cieszy również to, iż jest to pierwszy salon Briju we Wrocławiu – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji.

Istniejąca od blisko 100 lat jubilerska firma Briju oferuje ręcznie wyrabianą biżuterię dostępną w całej Europie. Salony Briju otwierane są w największych galeriach handlowych w Polsce. Briju to marka z tradycjami, budowana od pokoleń, działająca w Polsce od 1920 roku. Jako jedyna z branży jubilerskiej jest notowana na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Salony Briju mieszczą się m.in. w Galerii Brama Mazur w Ełku, Odrzańskich Ogrodach w Kędzierzynie-Koźlu, marcredo Center Kutno, Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.

W ofercie salonu Briju w Arkadach Wrocławskich znajdą się między innymi tematyczne kolekcje: Briju Diamonds, Briju Crisscut, Briju Me&You czy Briju Illumini oraz wiele innych.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W obiekcie znajduje się też centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami.