Salon Undiz w CH Arkadia, fot. Retailnet
Salon Undiz w CH Arkadia, fot. Retailnet

Firma Etam Poland zgodnie z zapowiedzią otworzyła pierwszy w Polsce salon debiutującej na naszym rynku marki Undiz. Spółka dla pierwszego sklepu wybrała warszawskie Centrum Handlowe Arkadia.

– Salon znalazł się na poziomie 0 centrum handlowego. Undiz zajmuje lokal o powierzchni 125 mkw. – mówi w rozmowie z Retailnet Dorota Jagielak z firmy Etam Poland sp. z o.o., która odpowiada za rozwój marki w Polsce. – Polski sklep jest pierwszym salonem brandu w naszej części Europy.

Undiz posiada najwięcej swoich sklepów we Francji, gdzie marka jest najpopularniejsza. Jest też obecna w Hiszpanii i Belgii. Łącznie funkcjonuje około 110 salonów tej marki. Marka obecnie prowadzi dynamiczną ekspansję w wyżej wymienionych krajach. Obecnie nie wiadomo, jak duża będzie dynamika kolejnych otwarć marki w naszym kraju.

Undiz mimo krótkiej obecności na rynku (firma rozwija sieć sklepów od 2011 roku), stała się jedną z wiodących marek oferujących bieliznę w Europie. Brand oferuje bieliznę damską oraz męską, a także piżamy i stroje kąpielowe.

Produkty marki można kupić nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Undiz.

Grupa Etam posiada 4523 sklepy w 47 krajach. Grupa Etam jest właścicielem 4 marek: Etam Lingerie, Etam pret a porter, 1.2.3. oraz Undiz. Firma rozwija sieć poprzez franczyzę od 1999 roku, w którym to Etam otworzył swoje pierwsze sklepy w Libanie i Arabii Saudyjskiej. Od tego momentu grupa kontynuuje rozwijanie swojej sieci z pomocą lokalnych partnerów w rożnych krajach świata.