Park Handlowy Auchan Bielany
Park Handlowy Auchan Bielany

KYO Sushi rozszerzyło dotychczasową ofertę restauracyjną dostępną w dolnośląskiej galerii handlowej Auchan. Obok nowego lokalu w food courcie obiektu znajdują się również takie punkty, jak Świat Chin, Elif Kebab, Sphinx czy restauracja Sami Swoi. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

KYO Sushi to nowoczesna restauracja, prowadzona przez mistrza kuchni japońsko-koreańskiej, Se Hee Seo. Lokal o powierzchni blisko 64 mkw. został otwarty 8 października w Parku Handlowym Auchan Bielany. KYO Sushi oferuje wiele typów sushi, a także kuchnię koreańską.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni handlowej około 61,6 tys. mkw. jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. W galerii znajduje się ponad 80 sklepów znanych na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw „Kinder Planeta”. W Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata. Centrum Handlowe posiada około 3,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2003 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.