Lokal sieci American Trading Company
Lokal sieci American Trading Company
Lokal sieci American Trading Company
Lokal sieci American Trading Company

Firma American Trading Company, właściciel sieci lokali gastronomicznych Express Kuchnia Marche i Sevi Kebab/Oriental, poinformowała o planach ekspansji sieci na warszawskim rynku.

– Jesień to dla spółki American Trading Company czas intensywnego działania. Podjęliśmy decyzję o wejściu na rynek warszawski. Z końcem września 2014 roku ruszył nasz pierwszy lokal Express Kuchnia Marche na stołecznym rynku. Na ekspansję wybraliśmy czołowe centrum Złote Tarasy. Nowo otwarty lokal ma 112 mkw. powierzchni i jest zlokalizowany na poziomie +1 w strefie Restauracji warszawskiego centrum handlowego – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Agnieszka Żółkiewicz, Project Manager w American Trading Company.

Spółka prowadzi zaawansowane negocjacje dotyczące kolejnych umów najmu w warszawskich centrach handlowych.

– Aktualnie prowadzimy rozmowy z trzema kolejnymi galeriami. O szczegółach poinformujemy dopiero po podpisaniu umów. Warszawa jest dla nas bardzo ważnym rynkiem, a zdobycie tak znakomitej lokalizacji jaką są Złote Tarasy zobowiązuje i świadczy o doskonałej kondycji firmy – dodaje Agnieszka Żółkiewicz.

Ekspansja sieci Kuchnia Marche i Sevi Kebab/Oriental prowadzona jest przez rozwój lokali własnych i franczyzowych.

W ostatnim czasie spółka oddała nowy lokal Express Kuchnia Marche w poznańskim Centrum Handlowym King Cross Marcelin. Jest to kolejna placówka franczyzowa naszej sieci i piąty lokal w Poznaniu. W planach są kolejne otwarcia zarówno restauracji, które będą działać pod szyldem Express Kuchnia Marche, jak i konceptu Sevi Kebab/Oriental

Powierzchnia lokalu potrzebna na prowadzenie konceptu Sevi Kebab to ok. 60 mkw., Express Kuchnia Marche ok. 80-100 mkw. Restauracje Express Kuchnia Marche oferują dania kuchni polskiej z elementami kuchni świata. Potrawy serwowane są w formie gorącego bufetu w systemie na wagę.

Aktualnie American Trading Company posiada 13 restauracji własnych Express Kuchnia Marche i Sevi Kebab/Oriental oraz 14 restauracji franczyzowych.