Galeria Rumia
Galeria Rumia

Galeria Rumia

Firma Upside Property prowadzi aktywną rekomercjalizację Galerii Rumia. W ostatnim czasie ofertę obiektu powiększyło kilku nowych najemców różnych branż.

W ostatnich dniach zarządca Galerii Rumia podpisał kolejną umowę najmu. W związku z tym 2 listopada br. w obiekcie zostanie otwarte biuro szkoleniowo-sprzedażowe szkoły nauki jazdy Elka School. Jest to największy ośrodek szkolenia kierowców w województwie pomorskim. Elka School będzie się znajdować na poziomie +1 galerii, w lokalu o powierzchni 80 mkw.

W obiekcie otwarto też na poziomie -1 sklep zoologiczny sieci Planeta Zwierząt. Sklep zajął lokal o powierzchni około 215 mkw. Planeta Zwierząt oferuje swoim klientom największy w Trójmieście wybór zwierząt. W ofercie sklep posiada też karmy oraz akcesoria dla zwierząt.

Jak już informowaliśmy w galerii otwarto także najnowszy salon odzieży marki Soldo. Sklep znajduje się na poziomie – 1 i zajmuje powierzchnię ok. 350 mkw. Firma Soldo obecna jest na polskim rynku od 10 lat.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann, CCC, Biedronka, Neonet i Jysk.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.