Restauracja Olimp
Restauracja Olimp

Trwa dynamiczny rozwój marek Grupy Gastromall, każdy miesiąc to otwarcie nowego lokalu w najbardziej znanych i prestiżowych lokalizacjach w całej Polsce. Umacnia się również współpraca pomiędzy centralą firmy a franczyzobiorcami – kolejny już raz dotychczasowy franczyzobiorca grupy stał się operatorem kolejnych lokali.

W ostatnich dniach podpisano umowę najmu pod nowe lokale Olimp (80 mkw.) i Companeros (40 mkw.) w centrum handlowym Plaza w Poznaniu. Restauracje pod znanymi markami zostaną otwarte w grudniu br., właścicielem ich będzie franczyzobiorca prowadzący Olimp w Poznań City Center.

W chwili obecnej Grupa Gastromall posiada 14 własnych restauracji Olimp oraz 11 franczyzowych w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. W tym roku otwarto już 8 restauracji pod marką Olimp (CH Janki pod Warszawą, Wola Park w Warszawie, Atrium Lublin, Amber Kalisz, Ferio Konin,Olimp Orange Office, Olimp Alma Tower, Olimp Galeria Warmińska).

Marka Olimp jest największą w Polsce i najszybciej rozwijającą się siecią z jedzeniem na wagę w stałej cenie za 100 g. Została nominowana do nagrody SCF 2015 Retailers’ Awards w kategorii Restaurant & Fast Food Retailer of the Year 2015.

Grupa nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski . Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji. Z uwagi na szybki rozwój sieci Olimp poprzez franczyzę, wdrażana jest platforma online, ułatwiająca partnerom biznesowym Grupy oraz franczyzobiorcom prowadzenie lokali oraz codzienne zarządzanie restauracją.

Projekt ten ma na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy centralą a jednostkami franczyzowymi, a także zwiększenie potencjału marki Olimp oraz innych brandów Grupy poprzez efektywne i sprawne zarządzanie.

W połowie lutego 2014 r. Grupa wprowadziła na rynek nowy koncept pod marką Companeros, oferujący najpopularniejsze potrawy kuchni meksykańskiej przyrządzane na indywidualnie zamówienie klienta.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych Olimp oraz Lovit.

Marka Olimp została nominowana do nagrody SCF 2015 Retailers’ Awards w kategorii Restaurant & Fast Food Retailer of the Year 2015. Zwycięzcę poznamy podczas zimowej edycji Shopping Center Forum 2015, która odbędzie się 3 marca 2015 roku w WarszawieWięcej o zimowej edycji SCF 2015 można dowiedzieć się TUTAJ.