Centrum Handlowe Auchan w Płocku
Centrum Handlowe Auchan w Płocku

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan w Płocku dołączył lokal Atelkom. Jest to już piąty punkt firmy zlokalizowany w galeriach handlowych Auchan w Polsce. Na powierzchni blisko 21 mkw. klienci znajdą szeroki wybór telefonów i akcesoriów. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Firma Atelkom działa na rynku telefonii komórkowej od 1998 roku, współpracując z autoryzowanymi przedstawicielami telefonii GSM w zakresie obsługi posprzedażowej i pogwarancyjnej. Obecnie, w całej Polsce, marka posiada 21 punktów sprzedażowo-usługowych, w tym w 5 różnych galeriach handlowych Auchan, między innymi w Białymstoku, Sosnowcu czy Łomiankach.

Salon otwarty 24 września w Centrum Handlowym Auchan Płock to pierwszy punkt Atelkom w tym mieście.

W Centrum Handlowym Auchan Płock znajduje się blisko 31 sklepów oraz restauracji znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe i obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Centrum Handlowe posiada 1200 miejsc parkingowych, w tym 29 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2001 roku.

Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.