Izumi Japanese Grill&Street Food
Izumi Japanese Grill&Street Food

Właściciele Izumi Sushi otworzyli swój kolejny lokal w Warszawie. Nowe miejsce zagościło w Alei Smaków – na II piętrze Galerii Mokotów, która oferuje kilkanaście restauracji ze smakami z całego świata.

Nowy lokal jest czwartą restauracją w dorobku autorów konceptu Izumi Sushi. Dotychczas marka znana była ze swoich restauracji Izumi Sushi. Tym razem firma zdecydowała się wprowadzić na rynek swój nowy koncept Izumi Japanese Grill&Street Food.

Od teraz klienci, w nowo otwartej restauracji, oprócz klasycznego menu, mogą skosztować również przysmaków japońskiego street food`u i dań z grilla. Nowy lokal zajął w galerii powierzchnię mierzącą 189 mkw.

Jak twierdzą właściciele nowej restauracji, lokalizacja została wybrana ze względu na popularność Alei Smaków w Galerii Mokotów. W porze lunchowej pojawia się w niej bowiem wielu pracowników pobliskich biurowców, którzy w tym czasie łączą sprawy zawodowe z chwilą na posiłek.

Izumi Japanese Grill&Street Food uzupełnia w obiekcie ofertę gastronomiczną, którą obecnie tworzą restauracje m.in.: Vapiano, Chłopskie Jadło, GreekHouse, Tukan Salad Bar, McDonald’s, KFC, Bali Cafe, Jeff’s, Subway, Pizza Hut, North Fish, Bonapetito, Sphinx, Thai Wok I wiele innych.

Galeria Mokotów to centrum handlowo-rozrywkowe należące do firmy Unibail-Rodamco. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów.