Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

Z końcem października w krakowskiej Galerii Bronowice rozpocznie swoją działalność Szkoła Tańca Iskra. Obecnie trwają prace nad odpowiednim przygotowaniem lokalu. Prawie 300 mkw. powierzchni, dwie duże sale z lustrami, szatnie i łazienki – tak będzie zaprojektowany nowy lokal na 1 piętrze, nieopodal Saturna.

– Taneczna propozycja Iskry doskonale wpisuje się w naszą dotychczasową ofertę, gdzie obok zakupów klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty rozrywkowo–kulturalnej – mówi dla Retailnet Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

– Mamy nadzieję, że nie tylko dzieci, najchętniej przychodzące na tego typu zajęcia, ale również dorośli – klienci i nasi sąsiedzi z okolicznych osiedli oraz pracownicy najemców, skorzystają z oferty studia tańca – dodaje.

Studio Tańca Iskra to największa szkoła tańca w Polsce. Prowadzi warsztaty dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych. W swojej ofercie ma naukę tańców klasycznych, jak i nowoczesnych. Oprócz nauki tańca, Iskra zajmuje się tworzeniem choreografii do największych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa czy H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan i dodatkowe, często niedostępne w innych krakowskich centrach, usługi i propozycje.

Należą do nich m.in. pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w galerii handlowej, punkt Co-Workingowy, Strefa Relaksu ze Strefą Video Games czy bezpłatny teatr. Klienci mogą również skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką, jak choćby Akademia w Bronowicach pod patronatem krakowskiej ASP, studyjne kino Mikro czy Czytelnia.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku.