Salon 4F

Salon 4F

W październiku marka 4F kontynuuje jesienny plan otwarć salonów. Do końca miesiąca rozpoczną działalność kolejne 4 lokalizacje.

W pierwszej połowie października na mapie salonów 4F przybyły 4 nowe lub zmodernizowane lokalizacje. Ale to nie koniec dynamicznego rozwoju sieci handlowej marki w bieżącym miesiącu. 17 października nowy salon marki 4F rozpocznie działalność w Galerii Piła. Natomiast 24 października w Starej Przędzalni w Żyrardowie rozpocznie działalność sklep, który przeszedł remodeling.

Firma nie zamierza zwalniać tempa ekspansji nie tylko dla sieci 4F, ale także marki 4Faces.

– Plany rozwoju dla obu marek są rozpisane w strategii rozwoju spółki OTCF na kolejne kilka lat. Wciąż będziemy utrzymywać intensywne tempo zarówno rozwoju jak i zmian struktury i wielkości istniejących sklepów. Planujemy również rozwój salonów 4Faces zgodnie z pierwotnymi założeniami, jednak na atrakcyjne lokalizacje które pod względem metrażu i umiejscowienia w galerii handlowej są dla nas atrakcyjne trzeba czasami trzeba poczekać nawet parę lat – mówi w rozmowie z Retailnet Wojciech Mikulski, członek zarządu firmy OTCF sp. z o.o.

Jak ustaliła redakcja Retailnet, bieżący miesiąc zakończy się otwarciem aż dwóch nowych lokalizacji 4F – jednej w iławskiej Galerii Jeziorak oraz drugiej w krakowskim Parku Handlowym Zakopianka. Łączna powierzchnia otwieranych salonów marki wyniesie ponad 500 mkw. Po tych zmianach liczba nowych sklepów 4F wzrośnie do 137 punktów w całym kraju.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów odzieży i akcesoriów sportowych. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale.

Podczas marcowej edycji Shopping Center Forum poznamy zwycięzcę w kategorii Sport Retailer of the Year 2015. Marka 4F nominowana jest do nagrody w tej kategorii.