Katarzyna Kamińska-Nobis, MIG
Katarzyna Kamińska-Nobis, MIG

Firma Marketing Investment Group (MIG), właściciel sieci sklepów Sizeer, Timberland, Umbro i 50 Style, została nominowana do tytułu SCF Best Expansion Retailer of the Year 2015 w zimowej edycji konkursu Retailer’s Awards organizowanego w ramach Shopping Center Forum.

– Nominacja do tytułu Best Expansion Retailer of the Year 2015 jest dla nas dużym wyróżnieniem. Dynamiczna ekspansja zagraniczna marki Sizeer to przedsięwzięcie, które realizujemy z dużą satysfakcją, poświęcając mu sporo energii. W zaledwie 10 miesięcy od uruchomienia pierwszego zagranicznego salonu (17 grudnia w berlińskim C.H. Gropius Passagen) możemy pochwalić się 11 sklepami w Niemczech, Czechach, na Litwie i na Słowacji. Łącznie, MIG zarządza już 84 salonami Sizeer w Europie. W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia – informuje Katarzyna Kamińska-Nobis, Dyrektor ds. Administracji i Najmu w Grupie MIG.

Grupa MIG została nominowana do tytułu SCF Best Expansion Retailer of the Year 2015 w konkursie Retailer’s Awards. Statuetki dla najlepszych najemców centrów handlowych zostaną wręczone 3 marca 2015 roku w trakcie zimowej edycji Shopping Centre Forum. O swoją statuetkę MIG zawalczy z firmami Rossmann, CCC, LPP oraz H&M.

Shopping Center Forum 2015 odbędzie się 3 marca 2015 r. w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.