Salon C&A
Salon C&A

Marka odzieżowa C&A otworzy swój pierwszy sklep w Gliwicach w Centrum Handlowym Forum. Nowy sklep sieci znalazł się na parterze centrum i zajmuje ponad 700 mkw.

Klientom CH Forum zostanie zaprezentowany najnowszy wizerunek marki, bazujący na jasnej kolorystyce, nowej aranżacji przestrzeni oraz przejrzystej prezentacji kolekcji. C&A oferuje klientom szeroki wybór kolekcji odzieży oraz dodatków w atrakcyjnych cenach.

C&A Europe, do której należy C&A Polska Sp. z o.o., posiada ponad 1575 sklepów na terenie 21 krajów oraz zatrudnia ponad 37 500 pracowników. C&A Europe jest jedną z wiodących firm odzieżowych w Europie.

Centrum handlowo-rozrywkowe Forum położone jest w centrum Gliwic. 43 tys. mkw. powierzchni handlowej i 140 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu.

70 proc. najemców Forum to marki modowe i z sektora zdrowie i uroda, w tym tak znane brandy jak: Zara, Bershka, Centro, Cubus, Douglas, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Reserved, Royal Collection, Sephora, Stradivarius, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: Home&You, RTV Euro AGD,. Część rozrywkowa Forum to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City oraz klub sieci Pure Jatomi Fitness.

Właścicielem Forum w Gliwicach jest Deka Immobilien GmbH. Zarządcą centrum handlowo-rozrywkowego Forum Gliwice jest firma JLL.