Salon Martes Sport w Plaza Rzeszów

Firma Martes Sport w każdym miesiącu otwiera po kilka nowych salonów. Także w październiku spółka otworzyła kilka salonów i planuje kolejne otwarcia do końca miesiąca.

– W ostatnich dniach nasza sieć salonów powiększyła się o nowy sklep w Centrum Galardia w Starachowicach. Salon ten zajął 460 mkw. Kolejny został otwarty także w nowym parku handlowym Vendo Park Chełm. Ta lokalizacja zajęła powierzchnię 480 mkw. w obiekcie. Z kolei 17 października ruszy nowy sklep o powierzchni 500 mkw. w Centrum Handlowym Vivo! w Pile – mówi w rozmowie z Retailnet Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

To jednak nie koniec otwarć nowych placówek firmy w bieżącym miesiącu. Niebawem zostaną otwarte dwie kolejne.

– 23 października zaplanowaliśmy otwarcie Martes Sport w centrum handlowym w Bartoszycach. Metraż sklepu to 350 mkw. Następny salon znajdzie się w obiekcie handlowym w Białogardzie i zajmie lokal o powierzchni 310 mkw. – dodaje Tomasz Barchański.

Jak już informowaliśmy, 5 września br. w olsztyńskiej Galerii Warmińskiej został otwarty 90. sklep Martes Sport w Polsce. Sklep w Olsztynie zajął powierzchnię 900 mkw. Obecnie sieć Martes Sport liczy w Polsce ponad 90 sklepów.

Spółka Martes Sport jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw. W ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. marek: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Elbrus, Salomon, Ecco, Merrell, Kross, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Blizzard, Uvex, Carrera, Viking.

Podczas marcowej edycji Shopping Center Forum poznamy zwycięzcę w kategorii Sport Retailer of the Year 2015. Marka Martes Sport nominowana jest do nagrody w tej kategorii. Natomiast Tomasz Barchański otrzymał nominację w kategorii SCF The Best Manager of the Year.