Calypso Fitness Club

Calypso w swoim portfolio posiada 21 klubów fitness na terenie całego kraju. Sieć właśnie powiększyła się o kolejną lokalizację. Nowy punkt o powierzchni 1,5 tys. mkw. znajduje się w centrum handlowym Vivo! w Pile.

– Calypso Fitness w Vivo! Piła wyróżniać się będzie najnowocześniejszym sprzętem na siłowni, strefą do treningu funkcjonalnego, przestronną, klimatyzowaną salą do zajęć grupowych, salą do zajęć na rowerach stacjonarnych oraz strefą odnowy biologicznej. Zależy nam, aby każdy znalazł w nim taki rodzaj aktywności fizycznej, jaką najbardziej lubi – mówi Mikołaj Nawacki z Calypso Fitness.

W tym roku otwarto już cztery kluby Calypso Fitness m.in. w warszawskiej dzielnicy Żoliborz i Białołęka, w siedleckiej galerii oraz na terenie parku handlowego Ferio w Starym Mieście koło Konina. To pierwszy klub sieci Calypso w Wielkopolsce, który dysponuje powierzchnią 1117 mkw.

Calypso Fitness to ogólnopolska sieć klubów fitness działająca na rynku 1999 roku. Obecnie posiada 21 klubów na terenie całej Polski m.in. w CH Wola Park (Warszawa), w Galerii Nowy Świat (Rzeszów), Galerii Przymorze (Gdańsk). Pierwszy klub fitness został otwarty w 2000 roku w Warszawie. Powierzchnia Calypso Fitness Club jest zróżnicowana i zależna od uwarunkowań lokalizacyjnych. Spółka stara się otwierać kluby na powierzchni nie mniejszej niż 1 tys. mkw. Standardem w klubach, oprócz obecności w nich siłowni i sal fitness, są: sale do spinningu, strefy funkcjonalne, przestronne szatnie z saunami oraz kids play. Większe kluby posiadają również ścianki wspinaczkowe, korty do squash i badmintona.