CH Atrium Koszalin
CH Atrium Koszalin

CH Atrium Koszalin

Do grona najemców Atrium Koszalin dołączył salon z modą damską i akcesoriami marki By o la la. Z kolei już na początku listopada nastąpi otwarcie w nowej lokalizacji salonu jubilerskiego marki W.Kruk.

„By o la la” to młoda polska marka odzieżowa, której kolekcje skierowane są do kobiet ceniących wygodę. Krótkie serie zapewniają różnorodność modeli. Nowy salon w Atrium Koszalin zlokalizowany jest na parterze centrum i zajmuje ponad 68 mkw. powierzchni.

W.Kruk to jedna z najstarszych polskich marek jubilerskich – firma istnieje od 1840 r. W Atrium Koszalin dotychczas funkcjonowała tylko wyspa handlowa W.Kruk, a z początkiem listopada najemca zajmie lokal o powierzchni 69 mkw. na parterze centrum w sąsiedztwie salonu Empik i Paris Optique.

Atrium Koszalin to 127 sklepów i punktów usługowych na powierzchni ponad 55 tys. mkw. GLA. Wśród największych najemców centrum znajdują się: hipermarket Tesco, market budowlany Castorama, market z elektroniką Media Markt, czy fitness club Pure Jatomi i Multikino. Na dwóch poziomach centrum znajdują się m.in. takie marki, jak: Bershka, C&A, Carry, CCC, Centro, Claire’s, Cropp Town, Deichmann, Diverse, Douglas, Ecco, Empik, Gino Rossi, H&M, Home&You, House, Inglot, Kazar, Marks&Spencer, Mohito, New Yorker, Orsay, Promod, Pull and Bear, Reserved, Rossmann, Simple, Smyk, Solar, Stradivarius, Swiss, Tally Weijl, Taranko, Venezia, Yes. Dla klientów centrum przeznaczono 1,6 tys. miejsc parkingowych.

W Polsce Atrium posiada 23 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu, a teraz również Atrium Felicity w Lublinie. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 475 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi rozbudowę Atrium Copernicus w Toruniu.